Loading Sündmused

« Kõik üritused

Lecture by professor Istvan Bitter “Negative Symptoms in Schizophrenia: Definitions and Treatment.”

23/08

23. augustil kell 10
Biomeedikumis Ravila 19-1038, Tartu

Professor Istvan Bitter peab 23. augustil kell 10 loengu teemal „Negative Symptoms in Schizophrenia: Definitions and Treatment “.

Professor István Bitteri loeng keskendub skisofreenia püsivate ja ravile allumatute sümptomite mõistmisele ja ravimisele. Professor Bitter arutleb praeguste farmakoloogiliste ja psühhosotsiaalsete ravimeetodite väljakutsete ja tõhususe üle ning tutvustab hiljutisi teadusuuringute tulemusi. Professor Bitter on silmapaistev akadeemik, kellel on ulatuslikud teadmised neuroloogias, psühhiaatrias, psühhoteraapias ja kliinilises farmakoloogias. Ta on lõpetanud Budapesti Semmelweisi Ülikooli, ning töötanud mitmetes mainekates ametites rahvusvaheliselt, sealhulgas New Yorgi Ülikoolis (NYU). Professor Bitter, Semmelweisi Ülikooli emeriitprofessor, on EGRISi asutajaliige, kellel on üle 347 publikatsiooni ja 17 000 viite.

Kontakt: Kattri-Liis Eskla, kattri-liis.eskla@ut.ee

Eesti doktorikooli Arsti- ja terviseteaduste, veterinaaria haru


August 23 at 10 AM
Biomedicum, Ravila 19-1038, Tartu

Professor Istvan Bitter will give a lecture titled “Negative Symptoms in Schizophrenia: Definitions and Treatment.”

The lecture will focus on understanding and treating the persistent and treatment-resistant symptoms of schizophrenia. Professor Istvan Bitter will discuss the challenges and efficacy of current pharmacological and psychosocial treatments, presenting recent research insights. He is a distinguished academic with extensive credentials in neurology, psychiatry, psychotherapy, and clinical pharmacology. Graduating from Semmelweis University, Budapest, he has held prestigious positions internationally, including at NYU. Professor Bitter, an emeritus chair at Semmelweis University, is a founding member of EGRIS with over 347 publications and 17,000 citations.

Contact: Kattri-Liis Eskla, kattri-liis.eskla@ut.ee

Estonian Doctoral School for Medical and Health Sciences, Veterinary Medicine

Üksikasjad

Kuupäev:
23/08

Korraldaja

Tartu Ülikool
Vaata korraldaja veebilehte